Mes teikiame
tik tas paslaugas,
kurias atliekame
tobulai!
Slider

Paslaugos

UAB “Skaila” teikia aukštos kokybės suvirinimo, surinkimo bei montavimo paslaugas laivų statybos, laivų remonto, metalinių konstrukcijų, vamzdžių montavimo bei gamybos srityse.

Kliento pageidavimu, mes galime komandiruoti bet kurį savo darbuotoją atskirai, arba technologiniais vienetais (suvirintojas + surinkėjai), arba visas brigadas su meistru / vadovu darbų organizavimui ir kontrolei. 

Mūsų specialistai, meistrai, projektų vadovai gali organizuoti bei kontroliuoti tiek mūsų darbininkų darbą užsakovo objektuose, tiek ir konsultuoti bei vykdyti užsakovo darbų priežiūrą įvairiuose jo projektuose. 

Suvirinimo darbai atliekami tiek juodiesiems metalams, tiek ir aliuminiui. Suvirintojai turi atitinkamus tarptautinius sertifikatus, patvirtinančius jų kvalifikaciją.

Visi mūsų darbuotojai turi reikiamus sertifikatus, dokumentus ir leidimus, kurie suteikia jiems pilną teisę legaliai ir saugiai dirbti kliento šalyje.

Kodėl mes?

UAB “Skaila” strategija buvo sukurti ir plėtoti siaurą, tačiau profesionalų paslaugų sektorių, kurį mes gerai suprantame, turime tvirtą patirtį ir galime užtikrintai pateikti klientui tai, ko jis nori. Mūsų prioritetas yra ne darbuotojų skaičius, o jų kvalifikacija, patirtis ir lojalumas.

Mes naudojame daugiapakopę personalo atrankos sistemą ir išskirtinį dėmesį skiriame paieškos algoritmui, praktiniam testavimui ir nuolatiniam personalo kvalifikacijos tobulinimui, darbo saugai, tvarkai ir drausmei darbo vietose.

Prieš siųsdami darbuotoją dirbti kliento projektuose užsienyje, mes daug mėnesių jį tikriname ir stebime vietiniuose darbuose, tikriname jo kvalifikaciją, gebėjimą dirbti komandoje, įvertiname jo drausmines ir psichologines savybes. 

Profesionalų (gamybos vadovas, meistrai, vyresnysis suvirintojas) buvimas mūsų teikiamose paslaugose užtikrina efektyvią mūsų darbuotojų atranką, kontrolę ir darbo kokybę.

Mes turime pakankamai žinių ir patirties sprendžiant migracijos ir darbo formalumus daugelyje šalių.

Mes esame pripažinti:
Mes esame nariai:
Mes esame sertifikuoti:
Mes didžiuojamės būdami:

Didelė kvalifikuota komanda

Kartu su mūsų partneriais mes valdome daugiau kaip 200 patyrusių ir kvalifikuotų darbininkų, specialistų, darbų vadovų

> 200,000 valandų per metus

Daugiau kaip 200,000 valandų per metus atliktų darbų įvairiuose projektuose

Patyrę specialistai

Mūsų komandos nariai turi daugiau kaip 25 metų patirtį įvairių darbų su metalais organizavime ir atlikime

Patenkinti klientai visame pasaulyje

Patenkinti mūsų darbu klientai/užsakovai daugiau kaip 10 pasaulio šalyse