Apie mus

UAB „Skaila“ 2015 metais įkūrė žmonės, turintys patirtį ir profesines žinias laivų statybos ir remonto srityse. Ir šiandien jie yra įmonės valdymo pagrindas.

Daugelį metų konsultuodami ir padėdami savo artimiems partneriams jų darbe, nusprendėme sukurti įmonę, kuri optimizuotų projektų valdymo procesus, sukurtų efektyvesnę kvalifikuotų darbuotojų paieškos ir atrankos sistemą, ir toliau plėtotų abiejų mūsų įmonių veiklą. 

Šiuo metu UAB „Skaila“, glaudžiai bendradarbiaudama su partneriais, dinamiškai vystosi, valdo daugiau nei 200 darbuotojų personalą ir vykdo įvairius projektus daugiau nei 10 pasaulio šalyse. 

Teikiame aukštos kvalifikacijos suvirintojų, laivų korpusų surinkėjų, metalinių konstrukcijų montuotojų, vamzdininkų paslaugas. 

Pagrindinė UAB “Skaila” buveinė yra Klaipėdoje. Taip pat įmonė yra registruota Norvegijoje, Suomijoje, dirba su partneriais – konsultantais Vokietijoje, Belgijoje, Niderlanduose. 

UAB „Skaila“ yra aktyvi Lietuvos laivų statybos ir laivų remonto asociacijos narė, asocijuota Lietuvos pramonininkų konfederacijos narė.

Taip pat didžiuojamės galėdami skirti ypatingą dėmesį rėmimui ir labdaringai veiklai.

Pagrindiniai įmonės darbo prioritetai yra jos reputacija, paslaugų kokybė, darbo sauga, ir nenutrūkstamas darbuotojų kvalifikacijos kėlimo procesas.